Milenecký Azyl a morálka

07. 02. 2012

Milenecký Azyl a morálka - když pár plánuje navštívit azyl pro milence, často řeší morální dilema. Pokud se jedná o manželský pár, který má doma děti a chce vyzkoušet jiné prostředí, tam řeší hlavně jka vybrat po ně ten správný milenecký azyl odpovídající jejich možnostem a řeší možná otázku "co tomu řeknou lidi".

Manželé, či dlouhodobí partneři pokud navštíví milenecký azyl se svým zákonným či skoro zákonným partnerem řeší ty příjemnější věci -  je potěšitelné, že manželské páry zkouší azyl pro milence stále častěji.

Nevěrníci a nevěrnice - pokud to doma neklape a jinde je zájem, někdo věc řeší návštěvou azylu pro milence. Hlavní problém se nevěrou nejspíše nevyřeší, jen trochu zkomplikuje. Samozřejmě, pokud je pár v rozvodovém řízení a každý z partnerů si žije vlatním životem, pak je morální dilema spojené s návštěvu mileneckého azylu výrazně nižší.

Prostituce - pokud se dva lidé dobrovolně dohodnou na návštěvě mileneckého azylu, je to jen jejich věc.

O nás

Internetové stránky MileneckýAzyl.cz Vám poradí s kontakty na milenecký azyl ve Vašem okolí. všechny milenecké azyly prověřujeme a řadíme do správné lokality.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.mileneckyazyl.cz pište na info@mileneckyazyl.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference